Rreth nesh

Kompania pėr shėrbime tė telekomunikacionit SKUPI VIZION, pėr nevojat e 95% tė familjeve nė komunėn e Ēairit, Butelit, Gazi Babes, Shuto Orizares dhe disa lagjeve tė kėtyre komunave ofron mundėsi tė reja dhe shėrbime mė tė lira. Ėshtė parashikuar qė transmetuesit mė tė mėdhenj botėrore televiziv nė bashkėpunim me SKUPI VIZION me tė gjitha mjetet ligjore tė mbroj programet nga abuzimet e mėtejshme tė egra.

Nėpėrmjet SKUPI VIZION pronarėt e tė drejtave tė programeve tė huaja do tė jenė jashtėzakonisht tė kėnaqur qė nė RM do tė gjejnė njė partner serioz me ndihmėn e tė cileve nė fund do ta zgjedhin kaosin nė shpėrndarjen e kanaleve televizive, qė nėnkupton respektimin e plotė tė tė drejtės sė autorit.

Pakoja e kompanisė do tė jetė nė gjendje tė gėzojnė klientet me paket programesh me rezolucion tė lartė dhe zerim digjital, programe tė pėrkthyer nė gjuhen shqipe, dhe bibliotek video me tituj filmash mė tė rinj.. Do tė ofrohet njė numėr i madh i kanaleve tė brendshme dhe tė jashtme nga zhanret mė tė popullarizuara nė mesin e shikuesve, sportive, filma, muzikė, fetare, dokumentare etj.

Do tė jemi nė shėrbim 24 orė.

Nė shėrbimin tuaj me respekt!

~SKUPI VIZION
     
Design by Arjeton Uzairi