Ēmimet

Ēmimet e shėrbimeve tona janė shumė tė volitshme dhe ēdo ndryshim do tė jetė nė pėrputshmėri me tregun. Nė tabelėn ne vijim kemi prezentuar listėn e ēmimeve tė shėrbimeve tona.

Tabela e Ēmimeve

Pėrshkrimi# Tarifa nė MKD 
Ēmimi i kyējes tė 1 TV 0 denarė 
Receiveri i parė 0 denarė 
Montimi i receiver-it digjital 0 denarė 
Memorimi i TV kanaleve 0 denarė 
Pagesa mujore pėr njė TV 450 denarė 
Kyēja e TV-sė sė dytė 700 denarė 
Abonimi pėr 3 TV (receiveri i tretė gratis) 999 denarė 
Ndėrrimi i lokacionit (ne rastet kur bėhet ndėrrimi i vendbanimit) 0 denarė 

 


Design by Arjeton Uzairi